January 23, 2020

Ti nuk më pëlqen

Ti nuk më pëlqen

-Dashi:  Pffff, as unë nuk të kam pasur ndonjëherë qejf ty.

-Demi : Po pastaj?

-Binjakët: Ahh sa bukur.

-Gaforrja: As mua nuk më pëlqen vetja.

-Luani: Oh! Pra, ti po përpiqesh të mohosh atë që ndjen vërtet.  Sa e kendshme.

-Virgjëresha: Shkelqyer!

-Peshorja: Hah,Fansat!

-Akrepi: Shko mbaj rradhën plak.

-Shigjetari: Iiii,sa e pasjellshme.

-Bricjapi: Dhe pse duhet të më interesojë mua kjo?

-Ujori: Hë ?

-Peshqit: Hahahhahahahha, më shkrive!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *