Wednesday, May 27, 2020
Home Tags Yal

Tag: yal

Boshllëk fuqiplotë…

0
Boshllëk fuqiplotë... Emocion yt u mbyll në guackën e harresës . Klithmat t’u Mbytën në fajin...

Dua lule

0
Përshëndetje nga "Dua lule". Une quhem Ina. "Dua lule" u hap pas ardhjes në jetë të...

Fijet që kthehen në Ar

0
Fijet që kthehen në Ar Fijet që kthehen në Ar Fije ari nisi si ide në...

ART NGA MIGENA

0
ART NGA MIGENA ART NGA MIGENA Migena Elezi studente në vitin e parë arkitekturë ushqen një...

Largimi yt në botën tjetër !

0
Largimi yt në botën tjetër ! Largimi yt në botën tjetër ! Rrugëtimin që ne filluam...

Më the !

0
Më the ! Më the se instikti i urrejtjes tu zhduk në momentin kur pe sytë e mi!Më gënjeve!Ti...

Joranda Hasanaj prezanton talentin e saj në Quilling art and crafts

0
Joranda Hasanaj prezanton talentin e saj në Quilling art and crafts Joranda Hasanaj ka mbaruar studimet e larta në...

Heronjë të gjykuar si lypsarë

0
Heronjë të gjykuar si lypsarë Heronjë të gjykuar si lypsarë Sot është një ditë ndryshe nga...

Më ke mua

0
Më ke mua Më ke mua Ti që e quan veten mashkull, Dhe...

Sa e vështirë qënka të ndihesh vetëm!

0
Sa e vështirë qënka të ndihesh vetëm! Sa e vështirë qënka të ndihesh vetëm! Aty rastësisht...
790FansLike
3,839FollowersFollow
186SubscribersSubscribe
- Advertisement -

EDITOR PICKS