Wednesday, May 27, 2020
Home Tags Poezi

Tag: poezi

Boshllëk fuqiplotë…

0
Boshllëk fuqiplotë... Emocion yt u mbyll në guackën e harresës . Klithmat t’u Mbytën në fajin...

Kam prit!

0
Kam prit! Kam prit, Fillimin e një dashurie. Kam prit ,

Më ke mua

0
Më ke mua Më ke mua Ti që e quan veten mashkull, Dhe...
790FansLike
3,839FollowersFollow
186SubscribersSubscribe
- Advertisement -

EDITOR PICKS