January 23, 2020

Si reagojnë shenjat kur shohin fiksimin e jetës…

Dashi-O zot I madh!! Prit,duhet të sillem natyrshëm (fillon të qeshë në mënyrë të frikshme pa e kuptuar)

Demi- çfarëëëë ??? (rregullon flokët)

Binjakët- ua, ç’e pyet, mua nuk më pëlqen ai gjithsesi…apo më pëlqen?

Gaforrja- Oh…(skuqet si spec I kuq,gogozhdare ose kapi s’ka rëndësi)

Luani- A dukem mjaftueshëm pjeshkë?

Virgjëresha- shikoje pak atë…kaq perfekt…

Peshorja-PËRSE NUK MË  DOOOOO??? (duke bërtitur në  mendjen e saj)

Akrepi- (përpiqet të sillet natyrshëm por përfundon duke u hedhur përpjetë  nga gëzimi)

Shigjetari- (me vete: MARTOHU ME MUA!!!) atij-Oh çkemi…

Bricjapi-Seriozisht? Oh ta hajë dreqi!! Nuk isha përgatitur për këtë.

Ujori- (injoron cdo gjë të mundshme dhe I ngul sytë)

Peshqit- Ne jemi në një lidhje,por ai nuk e di ende…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *