January 23, 2020

Si flirtojnë shenjat :

Si flirtojnë shenjat :

Dashi- hej! Ëëëëë, , mendoj që ti,..dhe, unë, ëëë , duhettëdalimmëshumësepseduatëmartohemmety.

Demi- shkel syrin.

Binjakët- Po të ishe frut,do ishe një super pjeshkë.

Gaforrja- Nuk flirton fare ,sepse ka  frikë se personi tjetër nuk do ua kthejë pelqimin.

Luani- Përpiqet të  tregojë aftësitë sa herë që personi që kanë qejf ndodhet rrotull.

Virgjeresha -Hahahahahahhahahaha sa gallatë që je. hahahahahahah

Peshorja- lëshon një uragan të çmendur fjalësh. Nuk i mbyllet goja.

Akrepi- Fuck you!!

Shigjetari- Fuck me!!

Bricjapi- oh zot i madh,çfarë të bëj???? Çfarë  t’i  them???  Ndihmëëëëë!!!!!!!!

Ujori- i shkruan gjithë kohës, por nuk i flet asnjëherë live.

Peshqit- çkemiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *