Wednesday, November 25, 2020
Ballina Autorët Postime nga Ferizate B.I

Ferizate B.I

3 POSTIME 0 KOMENTET

Mos u lidh për fjalë

0
Mos u lidh për fjalë

Tabllo jete

0
Tabllo jete Dhe mund të hapëshmendje e zemërShprehësh sekrete mendimesh netëve të errëtKu askush s'të dëgjonDhe pse zhurmë...

Gënjeshtra dhe e vërteta

0
Gënjeshtra dhe e vërteta Mantelin pupëlbardhë që mbante e vërtetaQë t'a besojnë n'trup kishte veshur gënjeshtraAjo në të zeza...
877FansaPëlqeje
10,000NdjekësitNdjek
186AbonentëAbonohu
- Advertisement -

EDITOR PICKS