Saturday, January 16, 2021
Ballina Autorët Postime nga Françesko Gjata

Françesko Gjata

4 POSTIME 0 KOMENTET

Ndonjëher lodhesh!

0
Ndonjëher lodhesh!

Behu nje baba i mir ne te ardhme !

0
E shikoni këtë familje te bukur ?Gjith buzëqeshje !Por gjith kjo buzëqeshje do te kthehet e gjith ne te kundert

Alkooli dhe makina nuk shkojn te dyja .

0
Shkova ne nje parti dhe bëra atë qe më the nënë , më the mos pi alkool nënë , piva pije freskuse...

Mos harro qesh

0
Mos harro qesh Çfarëdo që të vi në rrugën tuaj, duhet ta prisni atë me një buzëqeshje, te mbushni...
877FansaPëlqeje
10,000NdjekësitNdjek
186AbonentëAbonohu

EDITOR PICKS

Dua lule

Një vajzë …