Monday, October 19, 2020
Ballina Autorët Postime nga Rexhjana Hoxha

Rexhjana Hoxha

4 POSTIME 0 KOMENTET

“Me flet zemra”

0
U lodha nga kjo botë, syri m'u lag në lotë, buza m'u tha per ujë,

“Pjeseza”

0
Sot është një ditë, kemi nje provim, me ne fund e kuptova. Ketu...

“Sa e vështirë te quhesh nënë”.

0
"Historia e Ranes☆. Rina ,një nënë e tre fëmijëve tanimë perkatesisht dy djem dhe nje vajzë,sapo kupton që është...

“Kur flet si trendafili”

0
"Kur flet si trendafili" Pallati hodhi kryet, dhe rrënjet thellë nën dhe,
877FansaPëlqeje
10,000NdjekësitNdjek
186AbonentëAbonohu
- Advertisement -

EDITOR PICKS

Ai e donte

Jetës së errët

Yes Albania

Abonohu tek revista Yes Albania per te marre postimet me email😊