Saturday, January 16, 2021
Ballina Autorët Postime nga Rexhjana Hoxha

Rexhjana Hoxha

9 POSTIME 0 KOMENTET

“Lypsar”

0
Zemren e ke bosh dhe sduron dot. Pasuri ke plot por shpirti eshte i ftohtë.

“Jam me afër se ç’mendon”

0
Shkova,emigrova, jashtë vendit tim shumë jetova . Jeta po më vriste, me sëmundje...

“KUJTIM I HESHTUR”

0
Nje zë u dëgjua, një foshnjë qau. Foli me mua, kujtimet ndau.

“Kafeja e mengjesit”

0
Sot ështe 1 Janar, filloi muaji i parë. Ne nje pallat , sikur...

“Engjell ëndërrash”

0
Sa lot te thara sot pa mbarim, i gjate udhetimi yt, dhe ska me kthim.

“Me flet zemra”

0
U lodha nga kjo botë, syri m'u lag në lotë, buza m'u tha per ujë,

“Pjeseza”

0
Sot është një ditë, kemi nje provim, me ne fund e kuptova. Ketu...

“Sa e vështirë te quhesh nënë”.

0
"Historia e Ranes☆. Rina ,një nënë e tre fëmijëve tanimë perkatesisht dy djem dhe nje vajzë,sapo kupton që është...

“Kur flet si trendafili”

0
"Kur flet si trendafili" Pallati hodhi kryet, dhe rrënjet thellë nën dhe,
877FansaPëlqeje
10,000NdjekësitNdjek
186AbonentëAbonohu

EDITOR PICKS

Klithmë mesnate

Tre Kohë

Arsyeja mungon

Mos Dorëzimin