Wednesday, December 2, 2020
Ballina Autorët Postime nga Ornela Domazeti

Ornela Domazeti

2 POSTIME 0 KOMENTET

Komunikimi efektiv

0
Nëse njerëzit ju dëgjojnë, kjo do të thotë se ti ke influencë dhe influenca vjen nga respekti dhe admirimi. Janë disa elementët...

Të trajnosh vetëbesimin: Si të menaxhosh emocionet negative?

0
Vetëbesimi si një nga tiparet më të rëndësishëm të personalitetit ka të bëj me gatishmërinë tonë për të përballuar emocionet negative, si...
877FansaPëlqeje
10,000NdjekësitNdjek
186AbonentëAbonohu
- Advertisement -

EDITOR PICKS

Revista Yes Albania

Mos u lidh për fjalë

Mik i vjetër…

Jetës së errët