Wednesday, December 2, 2020
Ballina Autorët Postime nga Selim Medolli

Selim Medolli

2 POSTIME 0 KOMENTET

Mësimi “online”, sfida e studentëve

0
Në kushtet e Covid-19 një pandemi globale ku janë izoluar rreth gjysma e globit, nga specialistët e mjekësisë bëhet e ditur se...

Emigrimi,nevojë apo zgjedhje ?

6
Emigrimi, herë ngjason si plagë e shoqërisë shqiptare dhe herë si forca ekonomike më...
877FansaPëlqeje
10,000NdjekësitNdjek
186AbonentëAbonohu
- Advertisement -

EDITOR PICKS