Saturday, January 16, 2021
Ballina Autorët Postime nga Loreta Koleci

Loreta Koleci

3 POSTIME 0 KOMENTET

Faleminderit!

0
Faleminderit, po..... faleminderit që ike dhe më le me lot në sy, vendimi nuk ishte imi po erdhi nga ty , me...

Shall i zi

0
Babai im e thirri fisin,Ju çoj fjalë gjithë miqve të tij.Kenga e vallja sot do nisin,Vajzën po e martoj fëmijë.

Nan’ pse m’linde ….

0
Nan’ ,kur m’linde mu’ te tan e nemen frytin tand, se isha çik’ se malësia s’don shum’...
877FansaPëlqeje
10,000NdjekësitNdjek
186AbonentëAbonohu

EDITOR PICKS

Revista Yes Albania

Takat e Kujteses

Pa mua , pa ty .

Lule qe me nuk cel