Saturday, January 16, 2021
Ballina Autorët Postime nga Gezim Hilaj

Gezim Hilaj

11 POSTIME 0 KOMENTET

Romani “Shtrati 13” Petrit Palushi

0
Ulpiani hapi sytë rëmisht. Muret e dhomës i ngjajnë si të verdha në të terrtë dhe mori pezm në...

Po o nanë po – Havzi Nela

1
Po, o nanë, po,N’emën të ligjit jam arrestue,E duert m’i kthyen prapa policët e zi,N’hekur me tutjus m’i kanë ngujue!Me gazin 69...

Rinisë

0
Rinisë du me i këndeume ia than dy fjalë enë vesh me i kumbue. Partive nga mrapa mos m'ju...

Shpallen fituesit e “Tirana Gate 2020”

0
Ceremonia finale e Festivalit letrar për të Rinj "Tirana Gate 2020" shpalli sot 3 fituesit, me temë "Të jetosh në pandemi". Në...

Quo vadis Universiteti

0
Opinion Mira Rakacolli në një konferencë për shtyp deklaroi se do të mbyllen për të paktën një muaj për...

Pse partitë e reja politike dështojnë?

0
Shoqëria Piramidale, Artan Fuga

Një vështrim përreth

0
Një vështrim përreth

Një gotë verë

0
Një gotë verë

Jetës së errët

0
Natës së errët, errësirëssë pashoqeqë plot me dritëhije e zbrazënjetën qosh e më qoshe.Jeta e errët që tinëz po fshihetnga frika e...

Kolegen që s’e njoha kurrë

0
Dikush e përmendi emri e saj. Sabajeta Peposhi ishte emri që u përplas në veshët e mi. Erdhi aq...
877FansaPëlqeje
10,000NdjekësitNdjek
186AbonentëAbonohu

EDITOR PICKS

DJON’art

Indoktrinimi 3

S’dite me qen burrë!

Prekja e art