Monday, October 19, 2020
Ballina Autorët Postime nga Enea Bitri

Enea Bitri

6 POSTIME 0 KOMENTET
Qyteti ku unë jetoj , ëndrrat ti lë ëndrra . 💙

Njeriu i shëmbëlltyrës time

0
-Ja ku e ke guximin tim , vishe !E nese te rri fiks do te ta fal …E...

Per Ty Nene

1
-Per ty Nene. Per ty qe nuk te pash , per ty qe nuk te...

A je mirë ?

0
-Nuk dukesh në rregull. Je mirë?-A jam mirë? Më thuaj, kush është mirë? Mos u gënje nga ato...

Ai e donte

0
Ai e donte Ca njerëz është e vështirë t'i harrosh. Ata mund të kenë ikur, kanë ngritur valixhet e...

Quhem Marina

0
-Quhem Marina dhe jam një nënë e dy vajzave të mrekullueshme . Aurorës që është bekimi i parë...

Femër 💙

0
Por ti harrove?!Harrove qe je femer?Harrove qe je e forte?Harrove qe femrat ia dalin?Gjithmone ia kane dale!Ne cilin...
877FansaPëlqeje
10,000NdjekësitNdjek
186AbonentëAbonohu
- Advertisement -

EDITOR PICKS

Mos harro qesh

11 Rregullat e jetës

A je mirë ?

Yes Albania

Abonohu tek revista Yes Albania per te marre postimet me email😊