Saturday, October 24, 2020
Ballina Autorët Postime nga Admin

Admin

35 POSTIME 0 KOMENTET

Dua lule

0
Përshëndetje nga "Dua lule". Une quhem Ina. "Dua lule" u hap pas ardhjes në jetë të...

Fijet që kthehen në Ar

0
Fijet që kthehen në Ar Fijet që kthehen në Ar Fije ari nisi si ide në...

ART NGA MIGENA

0
ART NGA MIGENA ART NGA MIGENA Migena Elezi studente në vitin e parë arkitekturë ushqen një...

Largimi yt në botën tjetër !

0
Largimi yt në botën tjetër ! Largimi yt në botën tjetër ! Rrugëtimin që ne filluam...

Më the!

0
Më the! Më the se instikti i urrejtjes tu zhduk në momentin kur pe sytë e mi!Më gënjeve!Ti vazhdon...

Kam prit!

0
Kam prit! Kam prit, Fillimin e një dashurie. Kam prit ,

Reperja shqiptare thyen karantinimin, del nudo në plazhin e Hollandës.

0
Fabjana Hoxha Oxa reperja shqiptare ka bërë zhurmë me këngën e saj "Pitch" tashme thyen rrjetin me fotot e saj provokuese. Sic...

Joranda Hasanaj prezanton talentin e saj në Quilling art and crafts

0
Joranda Hasanaj prezanton talentin e saj në Quilling art and crafts Joranda Hasanaj ka mbaruar studimet e larta në...

Heronjë të gjykuar si lypsarë

0
Heronjë të gjykuar si lypsarë Heronjë të gjykuar si lypsarë Sot është një ditë ndryshe nga...

Më ke mua

0
Më ke mua Më ke mua Ti që e quan veten mashkull, Dhe...
877FansaPëlqeje
10,000NdjekësitNdjek
186AbonentëAbonohu
- Advertisement -

EDITOR PICKS

Te Dua

Pilula e kuqe

“Rrënqethshëm”

Abonohu tek revista Yes Albania per te marre postimet me email 😊