Friday, September 18, 2020
Ballina Autorët Postime nga Admin

Admin

45 POSTIME 0 KOMENTET

Villa Bianca

0
Kontakt Instagram Villa Bianca është një nga strukturat më të vlerësuara në territorin shqiptar si agroturizëm, SPA dhe hotel...

Covid-19 dhe Bio-Inxhinieri Shqiptar

0
Jam Ermand Mertenika Inxhinieri i pajisjeve Mjekesore konkretisht Respiratoreve. Qytetaret vazhdojne mos respektojne rregullat e distancimit social dhe kjo mund...

INGLOT

0
INGLOT Inglot Albania InstagramInglot Albania FB Me më tepër se 35 vite eksperiencë ne jemi të...

Preciosa Albania

0
PRECIOSA WATCHES & JEWERLY erdhi ne shqiperi si nevoje e tregut per cilesi dhe garanci,dhe eshte pjese e tij prej 12 vjetesh. Fillimet...

Zeusi Publicity në fazën për tu ngritur

0
Zeusi Publicity në fazën për tu ngritur Administratori i Zeus Publicity Elton BERBERI

Mos më lexo më mirë…

0
Mos më lexo më mirë... Nuk di ctë bëj tjetër më. Jam bërë lëmsh ashtu sic jam në gjëndjen...

DJON’art

0
DJON’art Më quajnë Bukurie !  Me profesion mësuese. Duke "gërmuar" brenda shpirtit tim...

Letra

0
Letra Kur të lexosh këtë letër ndoshta do të mërzitesh . Por dije që kjo është forcë. Unë...

Sekretet e Hënës

0
Sekretet e Hënës Hena me shihte e qeshte e me thoshte ca fjale te embla dashurie. Shkelqente mbi kokat...

Hija e manit…

0
        Hija e manit…    Tek hyn brenda oborrit nëpërmjet deriçkës së drunjtë, në...
869FansaPëlqeje
2,708NdjekësitNdjek
186AbonentëAbonohu
- Advertisement -

EDITOR PICKS