Wednesday, November 25, 2020
Ballina Autorët Postime nga Anxhela Kurti

Anxhela Kurti

9 POSTIME 0 KOMENTET

Me TY tek UNË !

0
ANXHELA KURTI

Mirë se erdha në këtë botë dhe njëher !

0
Mirë se erdha në këtë botë dhe njëhër ! Nuk kërkoi falje, sepse kurrë nuk kam kërkuar. ...

Anxhela KURTI

0
Anxhela KURTI

RITMI I LUMTURISË

0
Anxhela KURTI

NJË ZEMËR

0
Anxhela KURTI

Më thuaj !

0
Anxhela KURTI

MASKAT

0
ANXHELA KURTI ...

E PARA !

0
E PARA !

Qetësia e shpirtit të lodhur

0
Qetësia e shpirtit të lodhur
877FansaPëlqeje
10,000NdjekësitNdjek
186AbonentëAbonohu
- Advertisement -

EDITOR PICKS

Një vajzë …

O Zot… ke gabuar!

Më the!