Saturday, January 16, 2021
Ballina Autorët Postime nga admin admin

admin admin

14 POSTIME 0 KOMENTET

Artisti i ri që pritet të bëj revolucion në muzikë…

0
Henri Deçka ose i njohur ndryshe si Dj SLIMFISH është një nga artistët më të rinj të tregut muzikor shqiptar. Ai ka...

Pershendetje revista “Yes Albania”

0
Pershendetje revista "Yes Albania". Une jam Arlind Kurti. Une mesoj ne shkollen "Jeronim de Rada". Miku im...

Ger Kusi presidenti i Fan Club Napoli Albania

0
Une quhem Geri Kusi dhe jam perzgjedhur nga skuadra e Napoli si president ne shtetin e Shqiperise .Gjithcka nisi si nje deshire...

Revista Yes Albania

0
https://youtu.be/2nHRfrs9zFg

Erieta Gajtani hapi ekspozitën e saj të parë me mozaikë

0
Për artdashësit nga data 16-18 Nëntor artisja Erieta Gajtani hapi ekspozitën e saj të parë me mozaikë.Ekspozita u zhvillua në hollin e...

Revista Yes Albania

0
Revista Yes Albania

E vecante

0
E vecante

Mirësevini në Klinikën Stomatologjike Emerald

1
Mirësevini në Klinikën Stomatologjike Emerald

50 shprehjet me te famshme te Charls Bukowski

0
Charls Bukowski 50

5 tipare të udhëheqësve të jashtëzakonshëm:

0
Fuqizon dhe motivon.“Lideri më i madh nuk është domosdoshmërisht ai që bën gjërat më të mëdha.Eshtë ai që i bën njerëzit...
877FansaPëlqeje
10,000NdjekësitNdjek
186AbonentëAbonohu

EDITOR PICKS

Veç për ty Bab’

Mëkatarët e shenjtë

Preciosa Albania