Ballina Anxhela KURTI Mirë se erdha në këtë botë dhe njëher !

Mirë se erdha në këtë botë dhe njëher !

1480
0

Nuk kërkoi falje, sepse kurrë nuk kam kërkuar. Nuk besoj tek askush sepse asnjë nuk është me një fytyrë. Nuk afroj njerëzit sepse duan të marrin buzëqeshjen time. Asnjëherë si tregoj arritjen time sepse dhe atë dua të ma marrin. Le të jem E keqe , Le të jem Negative , Le të jem vetëm . Le të flasin keq sepse për të mirën gjithmonë flasin keq. Erdhën tek arritjet e mia , zilia e ka këtë efekt. E di që në fund do jem Unë , sic më ndoqën mbrapa arritjeve të mia , arritjet e mia do i bëjnë të mbyten në keqardhje për veten. Epo , Mirë se erdha në këtë botë dhe njëher !

Anxhela KURTI

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu