Ballina Artist Ajo natë

Ajo natë

421
0
Ajo natë
Ajo natë

Ajo natë s’më del nga mendja
Kur mendimet preknin qiejt me re
Dhurova aq shumë trëndafila
Mësova të shkruaj një ndjenjë

Dhe tani që me mall e kujtoj
Natë mbi natë palë dua ti bëj
Një libër ëndrrash të thur
Për mendjen time të pagjumë

Omer Fuçia

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu