Ballina promo Villa Bianca

Villa Bianca

3988
0
Villa Bianca
Villa Bianca

Kontakt Instagram

Villa Bianca është një nga strukturat më të vlerësuara në territorin shqiptar si agroturizëm, SPA dhe hotel .
E vendosur vetem disa kilometra larg Tiranes, Villa Bianca u ofron miqve të saj një atmosferë të qetë dhe të këndshme falë së cilës është e lehtë të rinovosh energjitë pozitive mes gjelbërimit të kopshtit dhe blusë së pishinës. Dhomat dhe SPA janë miqësore dhe të qeta, të bollshme dhe të ndritshme. Të gjithë kanë një banjo private, një TV me ekran të sheshtë dhe ajer te kondicionuar, me Wi-Fi dhe një pamje nga pishina ose kopshti.
Per një kujdes te lëkurës tuaj për të shijuar thelbin e vërtetë të relaksit SPA & Jacuzzi janë kombinimi perfekt i mirëqenies tuaj.

Vila Bianaka ju mundeson te shijoni nje drekë apo një darkë me specialitetet tona në Restorant, ku cdo ushqim eshte bio fale fermes sone e cila është një sipërmarrje që ka si qëllim prodhimin dhe përpunimin e produkteve duke respektuar traditën.

Mënyra më e mirë për të lene menjane shqetësimet tuaja të përditshme është të thithni ajrin e pastër nga tarraca jonë ose të pushoni në ambientet tona.
Një strehim i rehatshëm në të cilin mund të qëndroni gjatë gjithë kujdesit të nevojshëm te stafit tone.

CONTACTS

[email protected][email protected]
• +355 69 80 98 681

On the way to Lalezi Bay, Rubjek-
Durres- CAP 2020

Handmade Pie / Byrek shtepie
Seafood lovers 😋 Seafood night

Unicorn mood

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu