Ballina promo INGLOT

INGLOT

7841
0
Inglot Albania
Inglot Albania

INGLOT

Inglot Albania Instagram
Inglot Albania FB

Me më tepër se 35 vite eksperiencë ne jemi të fokusuar në zhvillimin e vazhdueshëm për sjelljen e cilësisë më të mirë, produkte makeup-i cruelty free me cmime të volitshme mbarë botën. Që prej 2006 adhuruesit e makeup-it mund të na gjejnë në 6 kontinente me më tepër se 830 lokacione që nga Oxford Street London, Piazza del Duomo në Milano, Time Square New York deri në Grand Shoppers në Las Vegas.

Produktet janë krenaria jonë ndaj ne kombinojmë teknologjinë shkencore me ngjyra vibrante për të sjellë varietet të gjerë të ngjyrave dhe materialeve të makeup-it.

95% e produkteve tona prodhohen në vendin e origjinës dhe pjesa më e madhe e tyre janë vegane. 

Artin e makeup artistëve tonë profesionistë e prezantojmë në evente të mëdhaja botërore si BIG FOUR të FASHION WEEKS botëror.   

SYTË

Zbulo produktet për sytë dhe vetullat në një gamë të gjërë ngjyrash, formulash dhe teksturash.

BUZËT

Thekso bukurinë e buzëve tua me buzëkuqe shumëngjyrëshe, shkëlqyes dhe lapsa në variante të ndryshme

FYTYRË

Gjeni produkte të panumërta për fytyrë dhe trup perfekte për kujdesin e lëkurës dhe grimin e përditshëm 

Bestsellers:

1. Emërtimi I produktit: DURALINE Barcode: 5907587182103

DURALINE 5907587182103
DURALINE 5907587182103

2. Emërtimi I produktit: AMC EYELINER GEL 77 Barcode: 5907587149779

AMC EYELINER GEL 77 5907587149779
AMC EYELINER GEL 77 5907587149779

3. Emërtimi I produktit: HD Lip Tint Matte 17 Barcode: 5901905400177

HD Lip Tint Matte 17 5901905400177
HD Lip Tint Matte 17 5901905400177

4. Emërtimi I produktit: AMC Brow Liner Gel 16 Barcode: 5901905310162

AMC Brow Liner Gel 16 5901905310162
AMC Brow Liner Gel 16 5901905310162

Inglot Albania Instagram

Inglot Albania FB

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu