Ballina Artist Mos më lexo më mirë…

Mos më lexo më mirë…

503
0
Mos më lexo më mirë...
Mos më lexo më mirë...

Mos më lexo më mirë…

Nuk di ctë bëj tjetër më. Jam bërë lëmsh ashtu sic jam në gjëndjen time by default. Dua të shprehem, dua të flas me njerëz. Eh po ata nuk munden të kapërdijnë ktë gjë që unë po e quaj jetë. Si një burg ose lojë shahu që luhet nga dy sociopat që qëllimin e vetëm kanë të bëjnë sa më shumë levizje pa asnjē strategji. Po më dhemb shpirti! Si mundet një qënie të jëtë kaq e pa përgjegjshm!? E vetmja gjë e mirë e pa qëllimshme është konsumimi i kohës. E di cfarë mendoj së fundmi për dashurinë “Që është një kurth mendor” që ndjehet vetëm nga personi që është kapur ne kurth dhe personi tjeter e shijon deri në momentin që i burgosuri kërkon të hapi sytë. Kush mëkatoj me shume…! Une qe të tradhëtova 3 herë apo ti qe ike duke më lënë fajin mua…

Shkruar nga Voldemort

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu