Ballina Fashion Reperja shqiptare thyen karantinimin, del nudo në plazhin e Hollandës.

Reperja shqiptare thyen karantinimin, del nudo në plazhin e Hollandës.

8220
0

Fabjana Hoxha Oxa reperja shqiptare ka bërë zhurmë me këngën e saj “Pitch” tashme thyen rrjetin me fotot e saj provokuese. Sic e shohim dhe në fotot më poshtë reperja pozon nudo në plazhin e Hollandës. Të gjithë e dimë që në këtë periudhe plazhet janë të “ndaluar” nga situata covid-19 por për reperen Fabjana asgjë nuk është e ndaluar.

Fabjana Hoxha Oxa
Fabjana Hoxha Oxa
Fabjana Hoxha Oxa

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu