Ballina Fashion Zhvishet Gazetarja ne mes te Tiranes

Zhvishet Gazetarja ne mes te Tiranes

8429
0
Zhvishet Gazetarja ne mes te Tiranes
Zhvishet Gazetarja ne mes te Tiranes

Zhvishet Gazetarja ne mes te Tiranes

Kjo nuk pritej. Redaksia e revistes sone siguroj sot fotot wow te gazetares. Griselda e mengjeseve tona na sjell veren ne çdo shtepi meqe jemi ne karnatine me keto foto ku mund te shohesh hiret e saj.
Griselda thyen jo vetem karantinen por dhe rrjetin! Askush si ka dhene lajmet me pare keshtu ne nje shesh qendror!

Zhvishet Gazetarja ne mes te Tiranes
Zhvishet Gazetarja ne mes te Tiranes

 

Zhvishet Gazetarja ne mes te Tiranes
Zhvishet Gazetarja ne mes te Tiranes

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu